Uutiset

Yhteystiedot

AM Lukkoasema kuuluu käänteisen arvonlisäveron piiriin, joten siihen kuuluvat työt on laskutettava AM Lukkoasemalta verottomana.

Laskutustiedot

Vastaanotamme laskunne ainoastaan verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite: 003718470692
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin tunnus: E204503

Jos laskutuksesta herää kysymyksiä, olethan yhteydessä suoraan toimipisteeseemme.

Puhelinnumerot

Matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24 %)
Lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24 %)

 

AM LUKKOASEMA OY | JYVÄSKYLÄ

Kärpänkuja 1
40400 JYVÄSKYLÄ

Puh. 010 480 3770
Fax. 010 480 3771
jyvaskyla@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.00 - 16.00

Yksikönpäällikkö
Jukka Temonen
Puh. 0500 806 035
jukka.temonen@amlukkoasema.fi

AM LUKKOASEMA OY | KAJAANI

Nuaskatu 9
87400 KAJAANI

Puh. 010 480 3850
kajaani@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:

ma - pe klo 8.00 - 16.00

Yksikönpäällikkö
Ari Pudas
Puh. 040 557 4512
ari.pudas@amlukkoasema.fi

AM LUKKOASEMA OY | OULU

Tyrnäväntie 4
90400 OULU

Puh. 010 480 3820
Päivystys (24/7) 010 480 3820
oulu@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 7.00 - 16.00

Yksikönpäällikkö
Aapo Lepistö
Puh. 050 306 3982
aapo.lepisto@amlukkoasema.fi


AM LUKKOASEMA OY | TAMPERE

Teiskontie 9
33500 TAMPERE

Puh.  010 480 3740
tampere@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - to klo 8.00 - 16.30
pe klo 8.00-16.00

 

Yksikönpäällikkö
Jere Kalevo
Puh. 050 338 6635
jere.kalevo@amlukkoasema.fi


AM LUKKOASEMA OY | VANTAA

Kuriiritie 23-25
01300 VANTAA

Puh. 010 480 3710
vantaa@amlukkoasema.fi

Avainhallinta
Puh. 0600 04450
Puhelun hinta 1,27€/min+mpm/pvm

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.00 - 16.00

Yksikönpäällikkö
Jari Henttonen
Puh. 0400 750 780
jari.henttonen@amlukkoasema.fi


AM LUKKOASEMA OY | HELSINKI
Avainhallinta

Kukontori,
Yrjönkatu 23B 2.krs / 4. krs.
00100 HELSINKI

Puh.  0600 04450*
helsinki.aml@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.30 - 16.00

Poikkeavat aukioloajat
Kuukauden ensimmäinen arkipäivä klo 8.00-17.00

 

*Puhelun hinta 1,27€/min+mpm/pvm

 

AM LUKKOASEMA OY | YLIVIESKA 

Ratakatu 17
84100 YLIVIESKA

Puh. 010 418 3000

Avoinna arkisin:
ma - pe 8.00 - 16.00

Yksikönpäällikkö
Markku Somero
Puh. 050 477 5704
markku.somero@amlukkoasema.fi

Myymälä
Anu Leppiniemi
Puh. 050 452 5643
anu.leppiniemi@amlukkoasema.fi

 

 

HALLINTO

Toimitusjohtaja
Jukka Nevalainen
Puh. 0400 675 272
jukka.nevalainen@amsecurity.fi

 

 

Abloy-valtuutettu lukkoliike