Uutiset

Yhteystiedot

AM Lukkoasema kuuluu käänteisen arvonlisäveron piiriin, joten siihen kuuluvat työt on laskutettava AM Lukkoasemalta verottomana.

Laskutustiedot

Vastaanotamme laskunne mieluiten verkkolaskuina. Lataa tästä verkkolaskutiedotteemme.
Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, tulee paperilaskut lähettää seuraavaan osoitteeseen:  AM Lukkoasema Oy, PL 80028, 00021 LASKUTUS
Jos laskutuksesta herää kysymyksiä, olethan yhteydessä suoraan toimipisteeseemme.

Puhelinnumerot

Matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24 %)
Lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24 %)

 

AM LUKKOASEMA OY | JYVÄSKYLÄ

Kärpänkuja 1
40400 JYVÄSKYLÄ

Puh. 010 480 3770
Fax. 010 480 3771
jyvaskyla@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.00 - 16.00

Yksikönpäällikkö
Jukka Temonen
Puh. 0500 806 035
jukka.temonen@amlukkoasema.fi

AM LUKKOASEMA OY | KAJAANI

Nuaskatu 9
87400 KAJAANI

Puh. 010 480 3850
kajaani@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.00 - 16.00

 

Yksikönpäällikkö
Ari Pudas
Puh. 040 557 4512
ari.pudas@amlukkoasema.fi

AM LUKKOASEMA OY | OULU

Tyrnäväntie 4
90400 OULU

Puh. 010 480 3820
Päivystys (24/7) 010 480 3820
oulu@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.00 - 16.00
 

Yksikönpäällikkö
Aapo Lepistö
Puh. 050 306 3982
aapo.lepisto@amlukkoasema.fi


AM LUKKOASEMA OY | TAMPERE

Teiskontie 9
33500 TAMPERE

Puh.  010 480 3740
tampere@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - to klo 8.00 - 16.30
pe klo 8.00-16.00

 

Yksikönpäällikkö
Jere Kalevo
Puh. 050 338 6635
jere.kalevo@amlukkoasema.fi


AM LUKKOASEMA OY | VANTAA

Kuriiritie 23-25
01300 VANTAA

Puh. 010 480 3710
vantaa@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.00 - 16.00

 

Yksikönpäällikkö
Jari Henttonen
Puh. 0400 750 780
jari.henttonen@amlukkoasema.fi


AM LUKKOASEMA OY | HELSINKI
Avainhallinta

Lämmittäjänkatu 2
00880 HELSINKI

Puh. 010 480 3810
helsinki.aml@amlukkoasema.fi

Avoinna arkisin:
ma - pe klo 8.30 - 16.00

 

 

AM LUKKOASEMA OY | YLIVIESKA 

Avataan 18.11.

Ratakatu 17
84100 YLIVIESKA

Puh. 010 418 3000

Avoinna arkisin:
ma - pe 8.00 - 16.00

Yksikönpäällikkö
Markku Somero
Puh. 050 477 5704
markku.somero@amlukkoasema.fi

 

HALLINTO

Toimitusjohtaja
Jukka Rantahakala
Puh. 010 480 3702
jukka.rantahakala@amlukkoasema.fi

Kuriiritie 23-25
01300 VANTAA

 

 

 

Abloy-valtuutettu lukkoliike